Farringdon – Białe biurko pod laptop – Woodman / Design for the Home

1 499,00 

Lekkie optycznie biurko w stylu skandynawskim to kącik pracy dla Ciebie, który jednocześnie cieszy oko pozostałych mieszkańców.

Produkt dostępny na zamówienie

  

Od niepamiętnych czasów drewno było materiałem do projektowania wnętrz i mebli. Używany wielokrotnie, ze względu na jego stabilność, trwałość i niepowtarzalne tekstury, drewno stanowi podstawę mebli według estońskiej marki Design for the Home. Biurko komputerowe Farringdon wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwanym, co zawdzięczany projektantowi Leonhardowi Pfeiferowi. Rzućcie okiem na jego subtelne, czyste linie i wyrafinowaną estetykę.
Niezależnie od tego, czy stanie ono na korytarzu, w salonie czy sypialni, ilustruje to, że funkcjonalny projekt oparty na materiałach o ugruntowanej pozycji może osiągnąć najwyższe walory sztuki – to biurko to nie tylko “coś”, to coś, co zostało docenione w Paryżu nagrodą Prix Les Découverte.

Biurko jest wykonane z litego drewna. Góra to biała płyta MDF. Pozostałe materiały to laminat z wysuwanym blatem – mechanizm Blum. Biurko posiada jedną szufladę.

Waga 29 kg
Wymiary 126 × 52 × 26 cm
Kolor

Biały, Drewno dębu

Czas realizacji

3 do 6 tygodni

Kraj

Estonia

Marka

Design For The Home, Leonhard Pfeifer, Woodman

Materiał

Drewno dębu, MDF lakierowany, MDF laminowane, Melaminowana płyta lakierowana

SKU: 129003208014 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.