Łóżko Syrius 180×200 + materac

3 999,00 

Brak w magazynie

Materac Syrius to wysokiej jakości materac, który zapewni wysoki komfort odpoczynku. Struktura materaca składa się z ponad 800 oddzielnych kieszonek, dzięki którym materac dostosowuje się do wagi użytkownika i indywidualnie reaguje na nacisk. Dodatkowo posiada dwie warstwy piankowe, w tym także piankę pamięciową, która delikatnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu Twój kręgosłup będzie mieć zapewniony komfort i zdrową pozycję podczas odpoczynku.
Materac jest pokryty hipoalergicznym materiałem, który cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, dzięki której podczas snu Twoja skóra jest pod doskonałą opieką.

Łóżko Syrius to bukowo-sosnowa, stabilna konstrukcja dopełniona o piękny design. Pokrycie łóżka zostało wykonane z antybakteryjnego materiału, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Łóżko posiada elegancki zagłówek w takim samym stylu, w którego wnętrzu skrywa się wytrzymała sklejka oraz warstwa pianki poliuretanowej o doskonałej gęstości. Zagłówek został pokryty bawełną easy-care, którą można czyścić przy pomocy ściereczki lub delikatnej gąbki. Zagłówek nie wymaga skręcania, wsuwa się w specjalnie wyprofilowaną część łóżka.

Marka

Stella Cadente

Materiał

Bawełna, Sklejka, Tkanina

Kolor

Biały, Srebrny, Szary

Wymiary

180 x 200 x 52 cm

SKU: MQ000097271 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.