Sofa rozkładana Poetry – KARUP

1 999,00 

Łóżko wykonane z litego drewna sosnowego ze skórzanymi podłokietnikiem jest doskonałym przykładem podejścia Karup do kreatywnych wnętrz: w ciągu dnia przestronna kanapa kusi, a wygodne oparcie łatwo można rozłożyć w wygodne łóżko w razie potrzeby. Idealna i kompaktowa konstrukcja doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Brak w magazynie

Elastyczność i zdolność rozwiązywania problemów są umiejętnościami niezbędnymi do opanowania w naszym życiu prywatnym i zawodowym. Duńska marka KARUP produkuje wysokiej jakości meble, które przekształcają się z dnia na noc w mgnieniu oka.

Łóżko wykonane z litego drewna sosnowego ze skórzanymi podłokietnikami jest doskonałym przykładem podejścia Karup do kreatywnych wnętrz: w ciągu dnia przestronna kanapa kusi, a wygodne oparcie łatwo można rozłożyć w wygodne łóżko w razie potrzeby. Idealna i kompaktowa konstrukcja doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

 

Dostępna sofa w kolorze szarym z grafitową poduszką.

 

Marka

KARUP

Kraj

Dania

Materiał

Rama: sosna. Podłokietnik: skóra. Materac i poduszka: Wollmix, pianka.

Kolor

Czarny, Grafitowy, Pomarańczowy, Szary

Wymiary

H: 81 cm szer: 204,3 cm D: 86 cm. Po rozłożeniu – H: 28 cm szer: 132 cm L: 204.2 cm. Materac: B: 130 cm L: 190 cm. Poduszka B: 60 cm L: 40 cm.

Waga

5,5 kg

SKU: MQ000068804 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.