Szafka Avon – Wielokolorowy – Woodman

2 879,00 

Woodman jest mocno zaangażowana w produkcję zrównoważonych produktów. W lipcu 2010 roku firma otrzymała certyfikat FSC ®  , potwierdzając, że wszystkie rodzaje drewna stosowane w naszych meblach pochodzi z dobrych źródeł. Tym samym wiesz, że mebel jest nie tylko funkcjonalny ładny ale też prawidłowego pochodzenia.

 

 

Produkt dostępny na zamówienie

  

Woodman jest mocno zaangażowana w produkcję zrównoważonych produktów. W lipcu 2010 roku firma otrzymała certyfikat FSC ®  , potwierdzając, że wszystkie rodzaje drewna stosowane w naszych meblach pochodzi z dobrych źródeł. Tym samym wiesz, że mebel jest nie tylko funkcjonalny ładny ale też prawidłowego pochodzenia

 

Korpus płyty bocznej wykonany z dębu fornirowanego. Ścianki działowe wykonane są z malowanej płyty MFC. Szuflady wykonane z płyty dębowej MFC. Wszystkie przednie części wykonane z różnorodnie malowanej płyty MDF. Cokół wykonany z fornirowanego drewna dębowego. Nóżki z litego dębu.
Korpus płyty bocznej wykonany z dębu fornirowanego. Ścianki działowe wykonane są z malowanej płyty MFC. Szuflady wykonane z płyty Oak MFC. Wszystkie przednie części wykonane z różnorodniej malowanej płyty MDF.

 

Szafka dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

Waga 38 kg
Wymiary 128 × 42 × 71 cm
Marka

Woodman

Czas realizacji

3 do 6 tygodni

Kraj

Estonia

Materiał

Dąb, MDF, Melamina

Kolor

Naturalny kolor drewna, Wielokolorowy

Wymiary

128cm x 42cm x 71cm

Waga

38kg

SKU: 178815101092 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.